Obecnie firma GRAN, oprócz najwyższej klasy cateringu, świadczy także kompleksowe usługi organizacji imprez. Coraz częściej bowiem Zleceniodawcy wykwintnych bankietów, plenerowych imprez integracyjnych, studniówek, przyjęć weselnych, czy kilkudniowych zjazdów i konferencji, oczekują od jednej firmy zadbania nie tylko o gastronomiczną część przedsięwzięcia, ale także zapewnienia programu artystycznego i realizacji technicznego zapotrzebowania.

Nagłośnienie, oświetlenie, scena koncertowa, scenografia teatralna, dekoracje, zespoły muzyczne, wszelkiego rodzaju występy artystyczne i pokazy, konferansjerzy, i wiele innych, to już dla nas żaden problem. Dodatkowo jesteśmy w stanie zrealizować imprezę w najbardziej wymyślnych konwencjach tematycznych. Do tej pory z powodzeniem organizowaliśmy całościowo wydarzenia w takich konwencjach, jak: noc wenecka, karnawał w Rio, lata 20’ i 30’, cygańska, pałacowa, Pan Tadeusz, western-country, wampiriada, itp.

Posiadamy zastawę porcelanową oraz komplety sztućców na łączną ilość 2000 osób, a bardziej wymagającym klientom oferujemy najwyższej jakości srebrne sztućce. Z wyposażenia służącego do organizacji eleganckich bankietów dysponujemy okrągłymi stołami nadającymi wyjątkowy charakter każdemu miejscu, stoły prostokątne cateringowe, krzesła rozkładane i wyściełane, pokrowce w dwóch kolorach i niezliczoną ilość elementów dekoracyjnych dzięki czemu potrafimy dopasować wystrój do każdej konwencji. Sprzęt do realizacji imprez plenerowych, jak: komplety ławostołów, parasole, wydawki, grille, itp.. Do tego także kilkanaście pomocniczych namiotów tworzących całą infrastrukturę niezbędną do realizacji wymagających pod względem poziomu oraz wielkości przedsięwzięć.

Jednym słowem znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz do zorganizowania każdej imprezy!

Zastanawiasz się, jak możesz uatrakcyjnić swoją imprezę i sprawić, że na długi czas zapadnie ona w pamięć zaproszonym przez Ciebie gościom? Skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie, dostosowane do Twoich potrzeb, możliwości i oczekiwań.