Często na imprezach, czy to pod namiotem, czy w innych zamkniętych wnętrzach np. sali bankietowej, program artystyczny wymaga podwyższenia, na którym występują wszyscy artyści i gdzie rozstawiony jest sprzęt nagłośnieniowy oraz scenografia. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest aluminiowy podest, który łatwo się transportuje, jest lekki i dzięki konstrukcji składającej się z wielu mniejszych modułów, daje się rozstawić w każdym niemal miejscu. Do tego, ze względu na różne zastosowanie, niezwykle ważne jest aby można go było regulować na wysokość, a gdy charakter imprezy tego wymaga, obić eleganckim materiałem.

Takie właśnie profesjonalne sceny wewnętrzne posiada w swej ofercie firma GRAN. Ich wymiary, to:


  • moduły 2 x 1 m, (minimalna wielkość sceny 8 m2, maksymalna 100 m2)

Dzięki takiemu nowoczesnemu rozwiązaniu jak modułowy podest z aluminium, każdy bankiet, plener, czy wesele nabierze odpowiedniego charakteru. Scena sprawi, że prowadzący, zespół muzyczny i artyści tworzący oprawę artystyczną imprezy będą górowali nad bawiącymi się gośmi. Także, jeśli wnętrza, w których odbywa się uroczystość są duże i istnieje obawa, że pewne elementy programu mogą zostać niezauważone przez zbyt daleko siedzących gości, taka scena jest odpowiednim rozwiązaniem.

Podesty, sceny aluminiowe mogą być wykorzystane przy okazji różnych wydarzeń i w różnych celach.

Interesuje Cię, jak wykorzystać sceny wewnętrzne, które są doskonałym rozwiązaniem, nie tylko przy organizacji przyjęć weselnych? Skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie, dostosowane do Twoich potrzeb, możliwości i oczekiwań.